Sędziowie

Ekstraliga Kobiet

1. Beata Wosiewicz

 

III liga

1. Szelc Artur

 

IV liga

1. Kijowski Albin

2. Kolbusz Wojciech

3. Kozner Jakub

 

Klasa okręgowa

1. Błażejowski Sebastian

2. Dobosz Kamil

3. Domaradzki Dariusz

4. Farion Piotr

5. Frankowicz Piotr

6. Gancarz Przemysław

7. Garbiński Piotr

8. Gądela Grzegorz

9. Grela Mariusz

10. Jagieła Tomasz

11. Kasperkowicz Tomasz

12. Kiełtyka Sławomir

13. Kiszka Paweł

14. Klamut Dawid

15. Kochański Piotr

16. Komański Rafał

17. Kosiek Krzysztof

18. Krężałek Rafał

19. Nestarowicz Maksymilian

20. Olbrycht Piotr

21. Pelczarski Antoni

22. Pitak Paweł

23. Prajsnar Piotr

24. Radożycki. Łukasz

25. Rygiel Łukasz

26. Samborowski Marcin

27. Smoleń Marcin

28. Szczur Marcin

 

Klasa A

1. Aleksander Daniel

2. Bąk Bartosz

3. Bałon Konrad

4. Bocoń Wacław

5. Cysarz Bogusław

6. Czernij Kamil

7. Dziok Mateusz

8. Fic Patryk

9. Folcik Damian

10. Gacek Patryk

11. Geldner Wojciech

12. Grześków Jaroslaw

13. Gumienny Mateusz

14. Gurgacz Robert

15. Guzik Mirosław

16. Heret Mateusz

17. Irzyk Marcin

18. Kielar Sławomir

19. Kijowki Martin

20. Kopacz Tomasz

21. Kotulak Tomasz

22. Kozioł Kamil

23. Krzysztyński Józef

24. Książek Damian

25. Kulon Grzegorz

26. Kuszaj Radosław

27. Lutecki Krzysztof

28. Łuksa Dariusz

29. Łuksa Krzysztof

30. Majewski Konrad

31. Matuszek Łukasz

32. Mazur Krzysztof

33. Mocek Arkadiusz

34. Nitka Dariusz

35. Pikuła Tomasz

36. Podgórski Łukasz

37. Rak Sławomir

38. Różycki Marcin

39. Rymarczyk Karol

40. Rymarczyk Konrad

41. Smoleń Tomasz

42. Solecki Maciej

43. Stodolak Jakub

44. Szałajko Damian

45. Szczepanik Mariusz

46. Szczepek Grzegorz

47. Szczurek Edward

48. Szelc Lucjan

49. Szelc Marcin

50. Śmietana Lucjan

51. Śnieżek Leszek

52. Wierdak Tomasz

53. Wojnar Krzysztof

54. Wojnarowski Michał

 

klasa B

1. Augustyn Patryk

2. Bednarz Jakub

3. Belczyk Bartosz

4. Belczyk Krzysztof

5. Blicharczyk Tomasz

6. Bliźniak Grzegorz

7. Błasik Mateusz

8. Buba Arkadiusz

9. Buczyński Damian

10. Buczyński Dariusz

11. Chochołek Hubert

12. Dykas Jan

13. Dżugan Gracjan

14. Fafajda Damian

15. Filip Mateusz

16. Frydrych Emil

17. Gruszka Zbigniew

18. Heret Wojciech

19. Jachym Paweł

20. Janowicz Jan

21. Juszczyk Łukasz

22. Kaczmarek Dominik

23. Kijowski Tomasz

24. Kochanik Marek

25. Kosak Dawid

26. Kosturski Maciej

27. Kowalski Kacper

28. Kwolek Łukasz

29. Latkiewicz Michał

30. Lechowski Konrad

31. Lidwin Wacław

32. Majewski Jan

33. Mołczan Łukasz

34. Ochałek Dawid

35. Pękala Ryszrd

36. Piątek Tadeusz

37. Pilszak Michał

38. Pitrus Jakub

39. Pyzia Wiesław

40. Rajchel Stanisław

41. Samborowski Jan

42. Sidor Przemysław

43. Sirko Jacek

44. Smerecki Kamil

45. Smoleń Krystian

46. Socha Jakub

47. Sokołowski Sanisław

48. Stach Kacper

49. Szczepanik Dariusz

50. Szczepanik Dawid

51. Szul Krzysztof

52. Trybus Witosław

53. Tyrcha Wiesław

54. Więcek Michał

55. Wiklowski Krystian

56. Wilczek Jakub

57. Witkoś Leszek

58. Wołek Maciej

59. Urbanek Stanisław

60. Urbaś Patryk

61. Zdybek Radosław

62. Zygmunt Krzysztof

63. Żytniak Grzegorz

 

Sędziowie próbni

1. Biały Tomasz

2. Biały Wojciech

3. Folcik Bartosz

4. Głowacki Dawid

5. Jakieła Dawid

6. Kiszka Maciej

7. Klar Konrad

8. Lidwin Aleksandra

9. Majewski Wiktor

10. Mielnik Michał

11. Przewoznik Piotr

12. Rysz Konrad

13. Wajda Dawid

14. Wosiewicz Wiktoria

15. Zięba Kacper

16. Zygmunt Dawid