Sędziowie

SEZON 2017/2018

EKSTRALIGA KOBIET

  1. Wosiewicz Beata

III LIGA

  1. Szelc Artur

IV LIGA

  1. Dobosz Kamil
  2. Jagieła Tomasz
  3. Kozner Jakub
  4. Szczur Marcin – awans
  5. Ptak Piotr

KLASA OKRĘGOWA

  1. Błażejowski Sebastian   – dotychczasowi
  2. Domaradzki Dariusz
  3. Dziok Mateusz – po zaliczeniu egzaminu
  4. Farion Piotr
  5. Gancarz Przemysław
  6. Garbiński Piotr
  7. Kiełtyka Sławomir
  8. Kijowski Albin
  9. Klamut Dawid
  10. Komański Rafał
  11. Kosiek Krzysztof
  12. Krężałek Rafał
  13. Nestorowicz Maksymilian
  14. Olbrycht Piotr
  15. Pelczarski Antoni
  16. Pitak Paweł
  17. Prajsnar Piotr
  18. Samborowski Marcin
  19. Smoleń Marcin
  20. Frankowicz Piotr – awans
  21. Kasperkowicz Tomasz – awans
  22. Kolbusz Wojciech – awans
  23. Radożycki Łukasz – awans
  24. Wais Kamil – spadek, po zaliczeniu egzaminu

KLASA „A”

  1. Aleksander Daniel – dotychczasowi
  2. Baran Józef
  3. Bocoń Wacław
  4. Bolanowski Piotr
  5. Buczyński Damian
  6. Cysarz Bogusław
  7. Gądela Grzegorz
  8. Geldner Wojciech
  9. Grela Mariusz
  10. Grześków Jarosław
  11. Gumienny Mateusz
  12. Gurgacz Robert
  13. Guzik Mirosław
  14. Heret Mateusz
  15. Irzyk Marcin
  16. Kielar Sławomir
  17. Kochański Piotr
  18. Kopacz Tomasz
  19. Kozioł Kamil
  20. Książek Damian
  21. Krzysztyński Józef
  22. Kubit Piotr
  23. Kuszaj Radosław
  24. Lutecki Krzysztof
  25. Łuksa Dariusz
  26. Łuksa Krzysztof
  27. Matuszek Łukasz
  28. Mazur Krzysztof
  29. Podgórski Łukasz
  30. Rak Sławomir
  31. Rygiel Łukasz
  32. Solecki Maciej
  33. Szałajko Damian
  34. Szczepanik Mariusz
  35. Szczurek Edward
  36. Szelc Lucjan
  37. Śnieżek Leszek
  38. Wierdak Tomasz
  39. Wojnar Krzysztof
  40. Wojnarowski Michał
  41. Zaremba Rafał
  42. Bałon Konrad – awans
  43. Blicharczyk Tomasz – awans
  44. Karkoszka Łukasz – awans, po zaliczeniu egzaminów
  45. Kotulak Tomasz – awans
  46. Leś Łukasz – awans
  47. Rajchel Bartłomiej – awans, po zaliczeniu egzaminu
  48. Różycki Marcin – awans
  49. Rymarczyk Karol – awans
  50. Rymarczyk Konrad – awans
  51. Smoleń Tomasz – awans
  52. Śmietana Lucjan – awans
  53. Szczur Jakub – awans, po zaliczeniu egzaminów
  54. Stodolak Jakub – awans, po zaliczeniu egzaminu
  55. Żebracki Michał – awans
  56. Jakieła Rafał – spadek, po zaliczeniu egzaminów
  57. Reptak Piotr – spadek, po zaliczeniu egzaminów

 

KLASA „B”

 

  1. Bator Paweł – po zaliczneiu egzaminu
  2. Belczyk Bartosz
  3. Biskup Jagoda
  4. Buczyński Dariusz
  5. Burczyk Kacper – po zaliczeniu egzaminu
  6. Bąk Bartosz
  7. Cysarz Michał
  8. Czyżowicz Mateusz
  9. Czernij Kamil
  10. Dykas Jan
  11. Dziekan Jacek
  12. Fic Patryk
  13. Fafajda Damian
  14. Folcik Damian
  15. Folcik Maksymilian
  16. Folcik Mariusz
  17. Gacek Patryk
  18. Gazda Michał
  19. Gębuś Tomasz – po zaliczeniu egzaminu
  20. Gruszka Zbigniew
  21. Janowicz Jan
  22. Kaczmarek Dominik
  23. Kardaś Kacper – po zaliczeniu egzaminu
  24. Kijowski Martin
  25. Kijowski Tomasz
  26. Kiszka Paweł
  27. Kobiałka Aleksander
  28. Kobiałka Julia
  29. Kordyś Aleksandra
  30. Kochanik Marek
  31. Lidwin Wacław
  32. Majewski Jan
  33. Majewski Konrad
  34. Mocek Arkadiusz – po zaliczeniu egzaminu
  35. Nanaszko Konrad- po zaliczeniu egzaminu
  36. Nitka Dariusz
  37. Ostapiński Marek
  38. Pilszak Michał
  39. Pękala Ryszard
  40. Pikuła Tomasz
  41. Pitrus Jakub
  42. Pyzia Wiesław
  43. Pach Marcin – po zaliczeniu egzaminu
  44. Rajchel Stanisław
  45. Rygiel Marcin
  46. Samborowski Jan
  47. Sidor Przemysław
  48. Sirko Jacek
  49. Smoleń Krzysztof
  50. Smerecki Kamil
  51. Szpiech Paweł
  52. Sokołowski Stanisław
  53. Solecki Janusz
  54. Suski Adam
  55. Szczepanik Adrian – po zaliczeniu egzaminu
  56. Szczepanik Arkadiusz – po zaliczeniu egzaminu
  57. Szczepanik Dawid
  58. Szczepanik Dariusz
  59. Szczepek Grzegorz
  60. Szczurek Adrian
  61. Szelc Marcin
  62. Trybus Witosław
  63. Tyrcha Wiesław
  64. Urbanek Miłosz
  65. Urbanek Stanisław
  66. Węgrzyniak Dawid
  67. Wierdak Tadeusz
  68. Wiklowski Krzysztof
  69. Witkoś Leszek
  70. Wołek Maciej
  71. Wojtuszewski Tomasz
  72. Wyciszkiewicz Mateusz
  73. Zdybek Radosław
  74. Zima Patryk – po zaliczeniu egzaminu
  75. Zygmunt Krzysztof
  76. Żyłka Bartłomiej
  77. Żytniak Grzegorz

 

SĘDZIOWIE URLOPOWANI – LISTA W AKTUALIZACJI

  1. Burger Grzegorz
  2. Bobula Dorota
  3. Dykas Damian
  4. Dykas Kornel
  5. Farbaniec Tomasz
  6. Filip Wioletta
  7. Habrat Marcin
  8. Jastrzębski Jacek
  9. Jedziniak Damian
  10. Jurczak Sławomir
  11. Jurczak Grzegorz
  12. Kulon Grzegorz
  13. Kłosowski Łukasz
  14. Kordyś Aleksandra
  15. Lewicki Leszek
  16. Łapka Radosław
  17. Mańko Hubert
  18. Meier Grzegorz
  19. Mroczka Piotr
  20. Nanaszko Konrad
  21. Pelczarski Antoni
  22. Piskorz Patrycja
  23. Rajchel Stanisław
  24. Siwak Michał
  25. Szul Adrian
  26. Szul Krystian
  27. Tomoń Marcin
  28. Tomczak Ryszard
  29. Trybus Piotr
  30. Wierdak Dawid
  31. Wróbel Mateusz
  32. Węgrzyn Ireneusz
  33. Węgrzyn Wojciech
  34. Wojnar Krzysztof
  35. Zaremba Paweł
  36. Żołna Ronald
  37. Żurawski Grzegorz