Terminy i miejsca szkoleń

Najbliższe szkolenie centralne odbędzie się dnia 28 maja (wtorek) w Restauracji Elwit. Prowadzącym będzie sędzia III ligowy z Kolegium Sędziów w Dębicy – Jakub Pych. Start tradycyjnie o godzinie 17.30.

Obecność obowiązkowa, do zobaczenia.


16 kwietnia po egzaminach o godzinie 19:00 odbędzie się kolejne szkolenie centralne wszystkich naszych sędziów (od III ligi do B klasy, a także kandydatów na sędziów) i obserwatorów, czyli także tych, którzy nie biorą udziału w tych egzaminach, a prowadzącym będzie Przewodniczący Kolegium Sędziów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – Grzegorz Stęchły. Temat szkolenia użycie rąk w walce o piłkę (można o tym poczytać w najnowszym numerze gazety Sędzia) oraz zarządzanie rzutami wolnymi.

Obecność obowiązkowa, do zobaczenia.


Najbliższe szkolenie dla wszystkich sędziów naszego Kolegium Sędziów odbędzie się wg tzw. nowej formuły (wszystkie grupy szkoleniowe w jednym czasie i miejscu) dnia 28 marca godzina 17:30 w restauracji Elwit. Prelegentami będą obserwatorzy szczebla centralnego Leszek Gawron i Marek Komoński. Dodatkowo na szkoleniu wszyscy sędziowie otrzymają nowe emblematy Kolegium Sędziów, z którymi będziemy biegać po boiskach od rundy wiosennej.

Obecność obowiązkowa, do zobaczenia.


Szanowne koleżanki, szanowni koledzy. Od rundy wiosennej szkolenia dla sędziów i obserwatorów będą prowadzone w nowej formule. Będziemy spotykać się raz w miesiącu na szkoleniu centralnym dla wszystkich grup szkoleniowych (Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów).

Pierwsze szkolenie odbędzie się w środę 27 lutego w restauracji Elwit w Krośnie o godzinie 17:30. Tematem głównym szkolenia będzie: „Inteligentne sędziowanie”. Prelegentami będą koledzy Mateusz Warzocha i Sebastian Godek z KS Rzeszów.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Do zobaczenia!


miejsce szkoleń:
Restauracja Elwit
ul. Zręcińska 82, 38-400 Krosno