Artur Szelc nowym szefem szkolenia

Zarząd Kolegium Sędziów na styczniowym posiedzeniu powołał na stanowisko Przewodniczącego Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie sędziego Artura Szelca. Zastąpił on na tym stanowisku Tomasza Jagiełę, który z końcem 2018 roku zrezygnował z pełnionej funkcji. Tomkowi bardzo dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie i poświęcany prywatny czas na pełnienie tej funkcji.

 

 

Przybliżenie sylwetki Artura Szelca:
Artur Szelc jest sędzią z 17 letnim stażem sędziowskim, karierę rozpoczął w roku 2002 i do dzisiaj ma na koncie poprowadzonych w roli rozjemcy ponad 1100 oficjalnych meczów piłkarskich. Jest obecnie jedynym sędzią na szczeblu III ligi naszego Kolegium, kilkukrotnie wyznaczany na mecze finałowe Pucharu Polski na szczeblu OZPN Krosno. Jako jedyny obecnie czynny sędzia z naszego KS jest stałym bywalcem szkoleń i uczestnikiem egzaminów pod egidą Centralnej Komisji Szkoleniowej Polskiego Związku Piłki Nożnej. Posiada 5-cio letni staż III ligowy, w ostatnim roku dał się poznać szerszemu gronu sędziów prowadząc audiowizualne szkolenia sędziowskie we wszystkich naszych grupach szkoleniowych (Brzozów, Jasło, Krosno, Sanok).

 

Artur Szelc – nowy Przewodniczący Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów OZPN Krosno

Arturowi życzymy przykładnego działania, dużego zapału i zaangażowania oraz satysfakcji z pełnienia obowiązków związanych z funkcją Przewodniczącego Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie. Niebawem opublikujemy skład Komisji Szkoleniowej, która pod wodzą nowego Przewodniczącego zaangażuje się w przeprowadzenie wiosennych egzaminów sędziowskich.

Śledźcie stronę kskrosno.pl na bieżąco, a nie tylko w sezonie gdy publikowane są obsady sędziowskie, bo dzięki zaangażowaniu kilku osób dzieje się tu coraz więcej!

Comments are closed.