Egzaminy sędziowskie O+A / foto

W dniu 5 września na stadionie MOSiR w Krośnie odbyły się egzaminy sprawnościowe dla sędziów klasy okręgowej i A klasy. W pierwszej kolejności biegali “A klasowcy” tzw. biegi interwałowe.

kliknij w miniaturkę aby powiększyć

Następnie do biegania biegów krótkich (sprintów) przystąpili sędziowie klasy okręgowej, a sędziowie A klasy udali się pisać test teoretyczny do Restauracji ElWit przy ul. Zręcińskiej. Po biegach sprinterskich przyszedł czas na biegi interwałowe sędziów okręgówki. Po ich zakończeniu odbył się dla nich egzamin teoretyczny (w sali ElWit).

kliknij w miniaturkę aby powiększyć

Wszystkim arbitrom udało się zaliczyć test pisemny (serdeczne gratulacje!), niestety nie wszystkim udał się egzamin kondycyjny i Ci sędziowie mają szanse na poprawkę, wg poniższej informacji z Podkarpackiego KS:

“Zarząd Kolegium Sędziów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie ustalił termin egzaminów poprawkowych dla wszystkich okręgów i podokregów na dzień 19.09.2019 r, które odbędą się w Rzeszowie. Egzamin biegowy na stadionie Resovii ul. Wyspiańskiego 22,  godz. 16.00, egzamin pisemny PGE ul. 8 marca 6,  godz. 19.00.”

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji egzaminów (a było tych osób około 10-ciu) gorąco dziękujemy!

Foto: Artur Szelc, Wojciech Kolbusz

Comments are closed.