Galeria RETRO – odsłona #38

Coraz trudniej o fotki sędziowskie do galerii RETRO ale dzięki kilkunastu zdjęciom udało się wzbogacić galerię o kolejne zdjęcia sędziów z 2010 roku lub starsze. W galerii znaleźli się m.in. sędziowie: Piotr Ekiert, Artur Szelc, Rafał Zaremba, Grzegorz Gądela, Andrzej Szymański (Rzeszów), Marcin Wróbel (szczebel centralny), Dawid Wierdak, Witosław Trybus, Józef Krzysztyński, Ryszard Denega, Grzegorz Żurawski, Waldemar Śledź, Leszek Śnieżek, Rafał Żychowski, Marcin Włodarski, Marek Sokół, Rafał Krężałek. SUPER CIEKAWOSTKĄ  w tej galerii jest  obsada  sędziów  w gazecie  lokalnej  z października  2005  roku, a w niej  masa  ciekawych  nazwisk  sędziów,  tylko nieliczni  sędziują  do  dzisiaj.  Obsada  RETRO  dzięki Danielowi Aleksandrowi  z Jasła.

Niestety  nie  zawsze wszystkich udaje się  rozpoznać, dlatego wielka prośba do Was, jeśli poznajecie sędziego, który nie jest podpisany, proszę wpisujcie jego imię i nazwisko pod zdjęciem w komentarzu na FB w galerii. Dzięki temu zbudujemy wielką bazę danych o sędziach.

Galerię w pełnej jakości obejrzysz w albumie na profilu facebookowym https://www.facebook.com/pg/KolegiumSedziowKrosno/photos/
Chcesz aby Twoje zdjęcia także się pojawiły? Masz u siebie zdjęcia z sędziami? Wyślij je na nasz profil Facebookowy, a my je wstawimy.
Jeśli poznałeś sędziego na zdjęciu, a nie jest podpisany, proszę zrób to w komentarzu pod zdjęciem na profilu FB.

Comments are closed.