Kolejny wspólny trening sędziów – pobiegniemy próbny test egzaminacyjny

Po 2 wycieczkach biegowych sędziów (pierwsza w Rymanowie, druga na Krościenko Wyżne) przyszedł czas na treningowe spróbowanie sił w warunkach takich, jakie będą na kwietniowym egzaminie.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów (potwierdzenie obecności) u mnie:

  • smskiem,
  • mailem na adres kskrosno@poczta.fm,
  • na Facebooku w wiadomości prywatnej (to dla tych co nie są w grupie FB),
  • na grupie facebookowej sędziów.

Spotykamy się w najbliższy poniedziałek 8 kwietnia o godzinie 19:00 na stadionie MOSiR ul.Bursaki w Krośnie. Biegamy próbnie – każdy dla siebie – test wytrzymałościowy, który ocenia zdolność sędziego do wykonania serii biegów o wysokiej intensywności na odcinkach 75 m – mamy na to 15 sekund, przeplatane chodem na odcinkach 25m – mamy na to 22 sekundy. Aby pozytywnie zaliczyć taki test należy wykonać minimum 40 takich serii podczas egzaminów sędziowskich, to informacja głównie dla młodych i nowych sędziów. Przypominam, że egzaminy dla sędziów klasy okręgowej, oraz kandydatów do okręgówki odbędą się już 16 kwietnia. Zapraszam serdecznie wszystkich sędziów ze wszystkich grup szkoleniowych i z każdej klasy rozgrywkowej do wspólnego treningu, biegniemy bez presji, na luzie, kto ile chce i kto ile ma siły, można się sprawdzić przed egzaminami czy nie będziemy mieli z nimi problemów, a w razie czego jeszcze jest troszkę czasu aby się do nich lepiej przygotować. Nawet jeśli nie uda Ci się go zaliczyć w poniedziałek (wykonasz np 20 czy 30 serii i przerwiesz swój bieg) to nic się nie dzieje, każdy może to przerwać w każdej chwili. Przynajmniej będziesz wiedział, że jeszcze musisz popracować do egzaminów.

Jeśli zgłosi się minimum 10 sędziów wtedy przygotuje głośnik do odtwarzania egzaminacyjnego pliku dźwiękowego i wyznaczymy strefy na bieżni dla biegu i chodu (jak na egzaminach). Jeśli chcesz się sprawdzić sam dla siebie w warunkach egzaminacyjnych niezależnie od tego czy jesteś sędzią próbnym, w B czy A klasie, to jest to świetny moment dla Ciebie.


Więcej informacji odnośnie testów można znaleźć w poniższych linkach:

Nowy test FIFA 2016
Pliki mp3 do nowych testów

Comments are closed.