KOLEJNE PODIUM SĘDZIÓW

W sobotę 16 lutego na zaproszenie Kolegium Sędziów Gorlice nasi sędziowie wzięli udział w XIX Międzynarodowym Turnieju Drużyn Sędziowskich. Kolejny wyjazd do Gorlic okazał sie sporym sukcesem. A największym jego elementem poza zajęciem III miejsca było “odesłanie do domu przed czasem” jednego z faworytów do zwycięstwa w rozgrywkach – kolegów z Krakowa już w fazie grupowej. Od lat stawali nam na drodze najpierw do miejsca na podium, a ostatnio nawet do zdobycia I miejsca. W roku poprzednim sędzia ekstraklasowy Tomasz Musiał właśnie z drużyny krakowskiej został wybranym najlepszym zawodnikiem turnieju, kto wie, czy w tej edycji to właśnie nie nasi sędziowie z OZPN Krosno nie “zabrali” mu możliwości wzniesienia tego trofeum po raz drugi z rzędu. W eliminacjach grupowych w 5 meczach nie tracąc żadnej bramki, a zdobywając ich 6 zajęliśmy drugie miejsce premiowane awansem. W półfinale padł remis 2:2 z kolegami z Bochni, rozgrywkę o finał przegraliśmy po rzutach karnych. W meczu o III miejsce pokonaliśmy “lokalnych kolegów” z Dębicy i III miejsce stało się faktem.

Drużynę reprezentowali:
Osoby funkcyjne/sztab: Błachaniec Maciej, Liwosz Stanisław, Jagieła Tomasz, Sokołowski Mieczysław, Ekiert Piotr, Cysarz Bogusław, Śnieżek Leszek.

Zawodnicy: Nestorowicz Maksymilian, Szałajko Mateusz (obaj grupa Sanok), Klamut Dawid, Pelczarski Antoni, Szelc Artur, Szul Adrian, Pitak Paweł, Wais Kamil, Gądela Grzegorz (wszyscy grupa Krosno).

W tym miejscu dziękujemy kolegom z Gorlic za zaproszenie naszej drużyny oraz gratulujemy doskonałej i w pełni profesjonalnej organizacji imprezy.

Źródło:http://www.ozpn.krosno.net.pl/

Comments are closed.