KOMUNIKAT DOT. OBSADY PODKAPRACKIEJ LIGI JUNIORÓW

W związku ze zbliżającą się inauguracją sezonu w rozgrywkach PODKARPACKIEJ LIGI JUNIORÓW (rozgrywki startują 15.08.2015) przypominam i przedstawiam kilka nowych wytycznych mających na celu usprawnienie oraz utrzymanie dyscypliny w obsadzie.

Obsadowcy:
1. Podział meczów PLJ poszczególni obsadowcy w PODOKRĘGACH/OKRĘGACH otrzymują min. na 2 kolejki do przodu najpóźniej w weekend poprzedzający daną kolejkę.
2. Obsadowcy zobowiązani są na odesłanie pełnej obsady do mnie (sędzia główny+asystenci) maksymalnie do środy godz. 22:00 (w przypadku kolejek “na tygodniu” maksymalnie 48h przed zawodami). W przypadku nie otrzymania obsady w wyznaczonym terminie wszystkie mecze PODOKRĘGU/OKRĘGU który nie przesłał obsady zostają przekazane do obsady przez sędziów z innych PODOKRĘGÓW/OKRĘGÓW.
3. W przypadkach uzasadnionych dopuszcza się zmiany/zamiany sędziów.
4. W przypadku zmiany terminu / godziny rozgrywania zawodów obsadowcy po otrzymaniu informacji mailowej/telefonicznej mają obowiązek poinformowania zainteresowanych sędziów o zmianie.

Sędziowie:
1. Sędziowie główni obsadzeni na zawody PLJ zostają przeze mnie obsadzeni w systemie EXTRANET dodatkowo otrzymując informacje sms o zawodach.
2. Sędziowie główni zobowiązani są do potwierdzenia prowadzenia zawodów w systemie EXTRANET najpóźniej do:

PIĄTEK godz 18:00 (dotyczy zawodów sobotnich)
SOBOTA godz 18:00 (dotyczy zawodów niedzielnych)
24H przed zawodami (dotyczy zawodów rozgrywanych “na tygodniu” )
W przypadku braku potwierdzenia zawodów przez sędzięgo głównego w w/w terminie cała trójka sędziowska zostaję ściągnieta z zawodów a na mecz zostaną delegowani sędziowie z innego PODOKRĘGU/OKRĘGU !

3. Aby unikać pomyłek oraz dla własnej pewności i komfortu proszę każdego z sędziów o sprawdzenie w przeddzień oraz w dniu zawodów czy termin/godzina nie uległa zmianie w systemie EXTRANET.

4. W przypadku jakichkolwiek pytań, problemów, niejasności w miarę możliwości służę pomocą (mój telefon oraz adres mailowy możecie otrzymać od swoich obsadowców).
Pozdrawiam,
Referent ds/obsady
Mateusz Warzocha

Comments are closed.