#KupSedziego edycja 2.

Wystawiamy na “sprzedaż” jasielską trójkę sędziowską: Dariusz Nitka, Grzegorz Szczepek, Tomasz Smoleń, których możesz kupić do sędziowania sparingu seniorów na terenie OZPN Krosno. Akcja polega na tym, że w komentarzu wpisujesz kwotę, np 50zł i jeśli w dniu 01.07.2020 o godzinie 21:00 twoja kwota będzie najwyższa, to ta trójka przyjedzie sędziować właśnie do Ciebie. Wylicytowana kwota w całości zostanie przekazana na wsparcie rehabilitacji 43 letniego Mariusza Stapińskiego z Iwonicza, strażaka OSP Milcza. Mariusz jest ojcem dwójki dzieci. Wielokrotnie pomagał, a teraz sam potrzebuje pomocy. 19 października 2019 r. Mariusz uległ poważnemu wypadkowi podczas pracy przy pokryciach dachowych – spadł z drabiny z dużej wysokości. Aby mógł odzyskać większą sprawność i powoli wracać do zdrowia niezbędna jest kosztowna, długotrwała i intensywna rehabilitacja.

Do akcji zapraszamy wszystkie kluby z terenu OZPN Krosno i osoby prywatne. Możesz zasponsorować swojej drużynie sędziów. Nieważne czy to będzie 10km czy 120km z Jasła, koszt dojazdu spada na arbitrów.

Ty też możesz pomóc Mariuszowi: www.siepomaga.pl/mariusz-stapinski
Ratujemy Mariusza

#KupSedziego

Zaczynamy od 1 złotówki, Kto da więcej? Licytacja w komentarzach na profilu Facebookowym: https://www.facebook.com/KolegiumSedziowKrosno/

Comments are closed.