#KupSedziego – jak obiecali, tak zrobili i to przy drużynach z EKSTRAKLASY- brawo KS Żywiec +750zł do akcji

W czerwcu widząc nasze akcje w internecie i mediach typowo sędziowskich skontaktował się z nami Przewodniczący Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów z Żywca i zaoferował swoją pomoc w naszej akcji #RatujemyMariusza. Po wstępnych ustaleniach i rozeznaniu sytuacji w terenie, sędziowie z Żywca zostali nominowani do akcji #KupSedziego. Z tej okazji koledzy Sebastian Szczotka (sedzia główny), Bartosz Gruszecki (AS1), Oskar Harężlak (AS2) posędziowali mecz sparingowy drużyn ekstraklasowych pomiędzy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z Wisłą Kraków.

Dzięki swoim działaniom, pozyskali także koszulkę tych pierwszych i zlicytowali u siebie. Całkowity dochód ze sparingu jaki uzyskali oraz z licytacji koszulki w kwocie łącznej 750zł przelali na naszą akcję #RatujemyMariusza.

 

“Kolegium Sędziów Żywiec pomaga z końca Polski jak się tylko da” – takie hasło przyświeca kolegom z Żywca. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie kilku osób u siebie, sędziowanie sparingu i przygotowanie licytacji koszulki oraz wpłatę takiej kwoty, która z pewnością nie zostanie zmarnowana w naszym szczytnym celu. Szczególne podziękowania kierujemy do Sebastiana Szczotka – za koordynowanie całej akcji na swoim terenie. DZIĘKUJEMY !

O akcji z Żywca pisały też media południowej Polski, np: SportoweBeskidy.pl

O akcji w naszym terenie przeczytacie na naszych stronach m.in:
https://kskrosno.pl/kupsedziego-edycja-iii/
https://kskrosno.pl/akcja-kupsedziego-wyszla-w-polske-sportowebeskidy-pl/
https://kskrosno.pl/kupsedziego-edycja-3-ostatnia/
https://kskrosno.pl/kupsedziego-jaslanie-sprzedani/
https://kskrosno.pl/kupsedziego-edycja-2/
https://kskrosno.pl/kupsedziego-podsumowanie-akcji-podziekowania-i-podwojna-nominacja-akcja-idzie-dalej-w-polske/
https://kskrosno.pl/kupsedziego-nasi-sprzedani-za-tysiaka-do-przeleczy-dukla/
https://kskrosno.pl/kup-sedziego/
https://kskrosno.pl/polscy-sedziowie-to-bardzo-fajni-panowie-laczy-nas-pilka-pilka-dla-wszystkich-dziekujemy/
oraz w mediach i portalach, które wspierały naszą akcję. Dziękujemy serdecznie mediom ogólnopolskim i lokalnym oraz rozgłośni radiowej Trendy Radio za pomoc w rozpowszechnieniu akcji #KupSedziego , a pomogli nam m.in.: Zawód – Sędzia, RefCue, Redaktor z gwizdkiem, Pasja “Na Okrągło”, Na Spalonym, Krosno112.pl, Trendy Radio, OZPN Krosno…Dzięki zaangażowaniu kilku osób z naszego Kolegium Sędziów, udało się zebrać dla Mariusza łącznie kilka tysięcy złotych, dziękujemy także im oraz drużynom które wzięły udział w naszych licytacjach: Przełęcz Dukla, Wisłok Sieniawa, Iskra Iskrzynia, Orzeł Bieździedza, Orzeł Milcza, Wisłok Krościenko Wyżne.

Comments are closed.