#KupSedziego – podsumowanie akcji – podziękowania i podwójna nominacja – AKCJA IDZIE DALEJ W POLSKĘ!

Przypomnijmy, że udało się “sprzedać” krośnieńską trójkę sędziowską na sparing za 1000 PLN ! Całość kwoty zostanie przekazana na wsparcie rehabilitacji Mariusza Stapińskiego – Ratujemy Mariusza.

Raz jeszcze dziękujemy sędziom, że się “sprzedali” i gratulujemy zwycięzcy licytacji Przełęczy Dukla oraz pozostałym klubom, które uczestniczyły w aukcji na ten szczytny cel: Przełęcz Dukla, Iskra Iskrzynia, LUKS Wisłok Sieniawa, LKS ORZEŁ Bieździedza, Orzeł Milcza, GKS Wisłok Krościenko Wyżne.

Dziękujemy serdecznie mediom ogólnopolskim i lokalnym oraz rozgłośni radiowej Trendy Radio za pomoc w rozpowszechnieniu akcji #KupSedziego , a pomogli nam m.in.:
Zawód – Sędzia, RefCue, Redaktor z gwizdkiem, Pasja “Na Okrągło”, Na Spalonym, Krosno112.pl, Trendy Radio, OZPN Krosno

Akcja #KupSedziego nabiera tempa. Po pierwszej licytacji nominujemy i wystawiamy “pod młotek” trójkę sędziowską z terenu jasielskiego w osobach Dariusz Nitka, Grzegorz Szczepek, Tomasz Smoleń! Zasady bez zmian, licytują kluby i osoby prywatne z terenu OZPN Krosno, pieniądze wpłaca tylko ta drużyna, która wygra licytację. Cel akcji bez zmian – RatujemyMariusza! Chłopaki do dzieła! Licytację można będzie śledzić i brać udział poprzez nasz profil Facebookowy tutaj: https://www.facebook.com/KolegiumSedziowKrosno/

UWAGA: to nie koniec, dzięki zaangażowaniu kilku osób udało się nawiązać kontakt z Kolegium Sędziów Żywiec, które także wystawia swoją trójkę w swoim regionie w osobach Sebastian Szczotka, Bartosz Gruszecki, Dominik Syc i co najważniejsze, nasi koledzy zbierać będą fundusze także na nasz cel Ratujemy Mariusza! Tutaj wielkie słowa podziękowania dla Przewodniczącego Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów Żywiec – Sebastiana Szczotka za podjęcie tematu i organizację tego u siebie, dzięki Tobie Sebastian, akcja #KupSedziego wychodzi dalej w Polskę! Tak trzymać, brawo KS Żywiec!

Comments are closed.