„Man in the Middle”: UEFA ogłasza film dokumentalny o sędziach Ligi Mistrzów

Wg tłumacza google, tytuł “Man in the Middle”, to “Człowiek w Środku”. To właśnie film o nas sędziach wyprodukowany przez UEFA. Będzie to seria kilku odcinków o naszym “zawodzie” ale z perspektywy od środka. Co sędziowie do siebie mówią, co do zawodników, co myślą, co robią przed i po meczu. Jak to wygląda gdy jada na wielki stadion. Zapowiada się fajne oglądanie. Filmiki dotyczą sędziów Ligi Mistrzów, w tym polskiego Szymona Marciniaka i na odcinek z jego udziałem czekamy najbardziej. Poniżej zwiastun, a pierwszy odcinek już 16 listopada.

/////////////// poniżej opis ze strony UEFA.com

Cotygodniowa, czteroczęściowa seria rozpocznie się … 16 listopada, zapewniając fanom piłki nożnej rzadki i ekskluzywny widok presji, przed jaką stoją sędziowie Ligi Mistrzów UEFA.

UEFA dostarczy bezprecedensowy wgląd w jedno z najtrudniejszych zawodów w piłce nożnej. W przyszłym tygodniu zostanie wydany oryginalny serial dokumentalny, przedstawiający z bliska, jak to jest być sędzią Ligi Mistrzów UEFA.

 Man in the Middle ”, cotygodniowy czteroczęściowy serial, którego premiera na UEFA.tv odbędzie się 16 listopada, śledzi życie zawodowe i prywatne 16 sędziów meczowych z 11 krajów w okresie 18 miesięcy (luty 2019 – sierpień 2020). . Każdy z nich należy do elitarnej grupy sędziów wybranych przez UEFA do sędziowania na meczach najważniejszych rozgrywek klubowych w Europie.

„To bardzo ważny film dokumentalny dla UEFA i naszej rodziny sędziów” – powiedział w czwartek szef sędziowania UEFA Roberto Rosetti.

„Podkreśla profesjonalizm, motywację i poświęcenie niektórych z najlepszych europejskich działaczy, a także pokazuje ludzi stojących za postaciami widzianymi przez zawodników i kibiców na boisku”.

Dzięki bezprecedensowemu dostępowi dokument ujawnia ukryte strony sędziowania – od szczerego materiału filmowego z wymian z zawodnikami na boisku po osobiste wywiady na temat presji związanej z równoważeniem ważnej pracy z zobowiązaniami rodzinnymi.

Czego potrzeba, aby zostać elitarnym sędzią

Przedstawiciele meczu Ligi Mistrzów UEFA, którzy pojawili się w filmie, to Daniele Orsato, który przejął kontrolę nad finałem sezonu 2019/20 w sierpniu, a także Danny Makkelie, sędzia finałowy Ligi Europejskiej UEFA i Anthony Taylor, który miał gwizdek na wrześniowe mistrzostwa UEFA Super. Uchwyt na kubek.

– Mam nadzieję, że wszyscy będą mogli cieszyć się tą serią i że ludzie mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak zostać elitarnym sędzią UEFA – dodał Rosetti.

Pierwsza seria dokumentalna UEFA.tv

Darmowy do oglądania na UEFA.tv , „Man in the Middle” to pierwszy oryginalny serial dokumentalny wyprodukowany dla własnej cyfrowej platformy wideo UEFA.

Odcinki będą zawierały osobiste werdykty sędziów dotyczące kilku kluczowych incydentów asystenta wideo (VAR). Widzowie dowiedzą się również o przygotowaniu psychologicznym, które jest obecnie głównym elementem treningu elitarnych sędziów, a także o treningach online, które stały się normą podczas tymczasowego zatrzymania piłki nożnej na początku 2020 roku.

„Wprowadzenie VAR i pandemii COVID-19 przyniosło nowe wyzwania dla naszej społeczności urzędników, ale jesteśmy niezwykle dumni z tego, jak dostosowali się i nadal wyznaczają standardy dla działaczy piłkarskich na całym świecie” – powiedział Rosetti.

Jak oglądać „Man in the Middle”

„Man in the Middle” będzie składał się z czterech cotygodniowych odcinków, dostępnych na całym świecie w każdy poniedziałek na UEFA.tv, począwszy od 16 listopada.

Dostęp do UEFA.tv jest bezpłatny po rejestracji. Platforma jest dostępna na smartfony i tablety z systemem Android i iOS, Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV i Hisense VIDAA Smart TV.

Obecni użytkownicy cyfrowi UEFA mogą zalogować się do UEFA.tv przy użyciu swoich standardowych danych logowania do konta.

Którzy sędziowie występują w „Man in the Middle”?

Cüneyt Çakır – Turcja
Willie Collum – Szkocja
Carlos del Cerro Grande – Hiszpania
Ovidiu Hategan – Rumunia
Björn Kuipers – Holandia
Antonio Mateu Lahoz – Hiszpania
Bobby Madden – Szkocja
Danny Makkelie – Holandia
Szymon Marciniak – Polska
Michael Oliver – Anglia
Daniele Orsato – Włochy
Gianluca Rocchi – Włochy
Damir Skomina – Słowenia
Anthony Taylor – Anglia
Clement Turpin – Francja
Felix Zwayer – Niemcy

 

źródło: UEFA.com

Comments are closed.