MATERIAŁ UEFA RAP 2013/1

Przewodnicząca Komisji Szkoleniowej, Katarzyna Wierzbowska przekazuje poszczególnym wojewódzkim KS najnowsze materiały szkoleniowe, które będą wykorzystywane wiosną 2014r. Powinny one służyć wszystkim sędziom, obserwatorom i szkoleniowcom.Prosimy o dokładną, stopniową analizę, zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Witam  Kolegów,

Nowa runda rozgrywek już się zbliża. Czas przerwy wykorzystujemy na przygotowanie do rozgrywek również pod kątem teoretycznym. Zatem można korzystać z formy szkolenia zwanej samoszkoleniem z udostępnianych materiałów UEFA. Proszę przekazać tego maila do informacji swojej Komisji Szkoleniowej. Z góry bardzo dziękuję:)

Informuję, że na oficjalnej stronie PZPN w zakładce federacja pod hasłem sędziowie możecie znaleźć materiały szkoleniowe UEFA dla sędziów i obserwatorów UEFA Refereeing Assistance Programe 2013:1 opracowane przez Centralną Komisję Szkoleniową KS PZPN (tłum: Damian Picz). Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikacja bez zgody UEFA zabronione. Aby uzyskać dostęp do części ?Cosiderations? oraz ?Reasons/Decisions? należy jednocześnie wcisnąć klawisze ?strzałka w dół? oraz ?J?.

Wgrane są także na http://imgm.pzpn.pl/UEFA_2013_1_PC.zip

 Życzę ciekawej lektury.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Katarzyna Wierzbowska

Przewodnicząca CKS KS PZPN

PS: Proces ściągania plików trwa dość długo.

Comments are closed.