Ominęło Cię kilkadziesiąt informacji z KS KROSNO?

To pewnie przez brak konta na facebooku. To właśnie na nim przekazujemy obecnie 70-80% informacji, a tylko 20-30% z nich jest publikowane na tej stronie, dlatego zachęcamy do polubienia i śledzenia profilu sędziowskiego tutaj: https://www.facebook.com/KolegiumSedziowKrosno

Jeśli nie masz facebooka, warto go założyć, teraz już mamy tu kontakt z 95% sędziami z naszego okręgu. Tutaj komunikujemy się bardzo często w czasie rzeczywistym, dlatego ważne abyś zdążył dołączyć do naszego profilu. Dzięki temu możesz także uzyskać dostęp do innej grupy – przeznaczonej tylko i wyłącznie dla sędziów z krośnieńskiego Kolegium Sędziów. Tam wymieniamy się wszystkimi informacjami między sobą, spostrzeżeniami, zdjęciami, uwagami. Co mogło Cię ominąć ostatnio na profilu dostępnym dla wszystkich?

 1. Informacje o szkoleniach i spotkaniach on-line
 2. Audycja z Szymonem Marciniakiem
 3. Mem z budzenia się niższych lig w wykonaniu jednego z klubów piłkarskich naszej klasy okręgowej
 4. Informacje o kończącym się zakazie sędziowania sparingów
 5. Materiale z cyklu “Nie łatwo być sędzią”
 6. Obsady sędziowskie ekstraklasy na dotychczasowe kolejki
 7. Kilka klipów video z zaskakującym wykonaniem akcji odnośnie przepisów gry
 8. Sędzia z przymrużeniem oka
 9. Komunikat Podkarpackiego ZPN odnośnie sparingów
  A to wszystko tylko z ostatnich kilkunastu dni. Na facebooku masz także możliwość oglądania zdjęć nas sędziów w pełnej jakości. Zamieściliśmy już w galeriach prawie 400 fotek, z czego zdjęć portretowych-40,  Sędziowie  w akcji 2020/21 – 164,  Sędziowie  w akcji  2010-2019 –  52, a zdjęć w galerii RETRO ( z lat  70,80,90, do 2010 roku) – 110 fotografii.


  Dalej się zastanawiasz czy warto mieć facebooka i połączyć się z nami?

 

 

Comments are closed.