POLSCY SĘDZIOWIE… TO BARDZO FAJNI PANOWIE – Łączy Nas Piłka, Piłka dla wszystkich – dziękujemy!

‼️💥💥💥Zna nas sędziów i Wasze drużyny już cała Polska, a to dzięki portalom Polskiego Związku Piłki Nożnej Łączy nas piłka i Piłka dla wszystkich.

POLSCY SĘDZIOWIE…TO BARDZO FAJNI PANOWIE ‼️Takim nagłówkiem opisuje nasze akcje Piłka dla wszystkich.

A jeszcze nie tak dawno można było usłyszeć, ten sam początek ale znacznie gorszy koniec tej kibicowskiej przyśpiewki.
Wizerunek sędziów znacznie się poprawia, a już szczególnie w naszym terenie za sprawą kilku ostatnich akcji, które zasięgiem medialnym objęły już całą Polskę.

Podziękowania dla wszystkich którzy wzięli w nich udział i w jakikolwiek sposób pomogli są już na łamach tych mediów ogólnopolskich jak i lokalnych (sporo arbitrów wymienionych z imienia i nazwiska oraz nazwy drużyn). O tych akcjach, ludziach i drużynach, które w tym pomogły przeczytacie w artykule poniżej i na Łączy Nas Piłka, a są to m.in. osoby:

AKCJA – Z GWIZDKIEM PO RESPIRATOR:
Rafał Krężałek, Marcin Samborowski, Paweł Pitak, Dawid Klamut, Albin Kijowski, Artur Szelc, Grzegorz GądelaSebastian Błażejowski, Krzysztof Łuksa, Dariusz ŁuksaPiotr OlbrychtMarcin Irzyk, Patryk Urbaś, Marcin Smoleń, Martin Kijowski, Wacław Bocoń, Tomasz Smoleń, Krzysztof Kosiek, Łukasz Podgórski, Grzegorz Szczepek, Wojtek KolbuszPaweł Kiszka, Dariusz Nitka, Daniel Aleksander, Krzysztof Wojnar, Piotr Mroczka
podsumowanie akcji tutaj: https://kskrosno.pl/podsumowanie-akcji-z-gwizdkiem-po-resp…/

AKCJA #KupSedziego – Ratujemy Mariusza:
Artur Szelc, Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Dariusz Nitka, Grzegorz Szczepek, Tomasz Smoleń, Kamil Dobosz, Marcin Irzyk, Dariusz Domaradzki, Sebastian Szczotka – KS Żywiec oraz drużyny: Przełęcz DuklaLUKS Wisłok SieniawaIskra IskrzyniaLKS ORZEŁ BieździedzaOrzeł Milcza GKS Wisłok Krościenko WyżneOSP MilczaZbigniew Paszkowski – LKS SANOVIA LeskoKasia Klamut – Zalesianka Zalesie
O tych akcjach tutaj: https://kskrosno.pl/

AKCJA – “SĘDZIOWIE POWODZIANOM”:
Daniel Aleksander, Arkadiusz Buba, Wojtek Kolbusz, Konrad Majewski, Łukasz Podgórski, Grzegorz Gądela, Krzysztof Kosiek, Sławomir Rak, Dariusz Nitka, Wiktor Kosiek, Grzegorz Maziarz, Tomasz Smoleń, Grzegorz Szczepek, Paweł Kiszka, Bartosz Bąk, Dariusz Szczepanik oraz drużyny: JKS Czarni 1910 JasłoLKS Tempo NienaszówAP Czarni Jasło (2008), LKS Wisłoka NiegłowiceKS Huragan ZarzeczeLKS ORZEŁ BieździedzaOKS Sobniów JasłoSPARTA Osobnica – dziękujemy !

Wszystkim tym sędziom, którzy nie zdążyli się jeszcze w nic zaangażować pragniemy powiedzieć – BEZ PODZIAŁÓW – ZAPRASZAMY, nawet nie musimy się kochać aby robić dobre rzeczy dla potrzebujących i naszego Kolegium Sędziów. A jeśli nie masz czasu i nie będziesz w tym brał udziału, przynajmniej pokątnie tego nie krytykuj, a to już będzie pierwszy krok wsparcia z Twojej strony. Czasem dobre, ciche słowo dla osób zaangażowanych – “fajnie, że to robicie”, już dużo dodaje mocy na przyszłe działania i na pewno zostanie to dobrze odebrane przez innych.

Nie dawno w powyższych mediach PZPN-u można było przeczytać o emerytowanym hutniku, naszym koledze od gwizdka w serii [Bohater z boiska] – Staszku Urbanku, tutaj artykuł: https://www.laczynaspilka.pl/…/bohaterowie-z-boiska-emeryto…

Wszyscy wyżej wymienieni są także takimi “Bohaterami z boiska” angażując się w powyższe akcje.

Dziękujemy także wszystkich lokalnym mediom za pomoc w promocji naszych akcji, dzięki Wam objęły one tak duży zasięg. Podziękowania także dla OZPN Krosno za publikacje w swoich mediach FB o naszych działaniach.

Wszyscy godnie reprezentujmy nasze Kolegium Sędziów Krosno – www.kskrosno.plOZPN KrosnoPodkarpacki Związek Piłki Nożnej.

 

Cały artykuł o naszych działaniach na Łączy Nas Piłka – tutaj

 

Comments are closed.