Sędziowie

Lista niepełna, oparta na złożonych U KIEROWNIKÓW GRUP SZKOLENIOWYCH przez sędziów wnioskach licencyjnych na sezon 2020/21, zestawienie nie zawiera sędziów urlopowanych.

Ekstraliga Kobiet

WOSIEWICZ BEATA

III liga

SZELC ARTUR

IV liga

KIJOWSKI ALBIN
KOLBUSZ WOJCIECH
KOZNER JAKUB
SZCZUR MARCIN
WAIS KAMIL

Klasa okręgowa

BŁAŻEJOWSKI SEBASTIAN
DOBOSZ KAMIL
DOMARADZKI DARIUSZ
DŻUGAN GRACJAN
FARION PIOTR
FRANKOWICZ PIOTR
GANCARZ PRZEMYSŁAW
GĄDELA GRZEGORZ
GRELA MARIUSZ
JAGIEŁA TOMASZ
KISZKA PAWEŁ
KLAMUT DAWID
KOCHAŃSKI PIOTR
KOMAŃSKI RAFAŁ
KOSIEK KRZYSZTOF
KRĘŻAŁEK RAFAŁ
NESTOROWICZ MAKSYMILIAN
PELCZARSKI ANTONI
PITAK PAWEŁ
PRAJSNAR PIOTR
RADOŻYCKI ŁUKASZ
RYGIEL ŁUKASZ
SAMBOROWSKI MARCIN
SMOLEŃ MARCIN
STODOLAK JAKUB

Klasa A

ALEKSANDER DANIEL
AUGUSTYN PATRYK
BĄK BARTOSZ
BOCOŃ WACŁAW
CYSARZ BOGUSŁAW
DZIOK MATEUSZ
GACEK PATRYK
GELDNER WOJCIECH
GRZEŚKÓW JAROSŁAW
GUMIENNY MATEUSZ
GUZIK MIROSŁAW
HERET MATEUSZ
IRZYK MARCIN
KIELAR SŁAWOMIR
KIJOWSKI MARTIN
KOPACZ TOMASZ
KRZYSZTYŃSKI JÓZEF
KSIĄŻEK DAMIAN
KUSZAJ RADOSŁAW
LUTECKI KRZYSZTOF
ŁAPKA RADOSŁAW
ŁUKSA DARIUSZ
ŁUKSA KRZYSZTOF
MAJEWSKI KONRAD
MATUSZEK ŁUKASZ
MAZUR KRZYSZTOF
NITKA DARIUSZ
PIKUŁA TOMASZ
PODGÓRSKI ŁUKASZ
RAK SŁAWOMIR
SMERECKI KAMIL
SMOLEŃ TOMASZ
SOLECKI MACIEJ
SZAŁAJKO DAMIAN
SZCZEPANIK MARIUSZ
SZCZEPEK GRZEGORZ
SZCZUREK EDWARD
ŚMIETANA LUCJAN
ŚNIEŻEK LESZEK
URBAŚ PATRYK
WIERDAK TOMASZ
WOJNAR KRZYSZTOF
ŻYTNIAK GRZEGORZ

Klasa B

BELCZYK BARTOSZ
BELCZYK KRZYSZTOF
BIAŁY TOMASZ
BIAŁY WOJCIECH
BLIŹNIAK GRZEGORZ
BUBA ARKADIUSZ
BUCZYŃSKI DARIUSZ
DYKAS JAN
DZIEKAN JACEK
GŁOWACKI DAWID
GRUSZKA ZBIGNIEW
HERET WOJCIECH
KACZMAREK DOMINIK
KIJOWSKI TOMASZ
KOCHANIK MAREK
KOSAK DAWID
KOSTURSKI MACIEJ
KOWALSKI KACPER
KWOLEK ŁUKASZ
LIDWIN WACŁAW
MAJEWSKI JAN
MOŁCZAN ŁUKASZ
OCHAŁEK DAWID
PĘKALA RYSZARD
PIĄTEK TADEUSZ
PILSZAK MICHAŁ
PRZEWOŹNIK PIOTR
PYZIA WIESŁAW
RAJCHEL STANISŁAW
RYSZ KONRAD
SAMBOROWSKI JAN
SIDOR PRZEMYSŁAW
SIRKO JACEK
SOKOŁOWSKI STANISŁAW
STACH KACPER
SZCZEPANIK DARIUSZ
SZUL KRZYSZTOF
TRYBUS WITOSŁAW
TYRCHA WIESŁAW
URBANEK STANISŁAW
WIKLOWSKI KRYSTIAN
WILCZEK JAKUB
WITKOŚ LESZEK
WOŁEK MACIEJ
ZDYBEK RADOSŁAW
ZIĘBA KACPER
ZYGMUNT DAWID
ZYGMUNT KRZYSZTOF

Sędziowie próbni

LIDWIN ALEKSANDRA
WOSIEWICZ WIKTORIA
ADAMIAK BARTŁOMIEJ
BARNAT ERNEST
BĄK SZYMON
BETLEJ JAKUB
BOREK JAN
BRAJTA DOMINIK
DUNAJ ADRIAN
KIJOWSKI KONRAD
KOZUBEK DAWID
KRZEŚNIAK MICHAŁ
STEFANIK PIOTR
SZEPIENIEC MACIEJ
ŚNIEŻEK SZYMON
WIKLOWSKI DOMINIK
WOJNOWSKI WOJCIECH
ŻÓŁKOŚ GABRIEL