Sędziowie

Ekstraliga Kobiet

  1. Beata Wosiewicz

III liga

  1. Szelc Artur

IV liga

  1. Kijowski Albin
  2. Kolbusz Wojciech
  3. Kozner Jakub

Klasa okręgowa

  1. Błażejowski Sebastian
  2. Dobosz Kamil
  3. Domaradzki Dariusz
  4. Farion Piotr
  5. Frankowicz Piotr
  6. Gancarz Przemysław
  7. Garbiński Piotr
  8. Gądela Grzegorz
  9. Grela Mariusz
  10. Jagieła Tomasz
  11. Kasperkowicz Tomasz
  12. Kiełtyka Sławomir
  13. Kiszka Paweł
  14. Klamut Dawid
  15. Kochański Piotr
  16. Komański Rafał
  17. Kosiek Krzysztof
  18. Krężałek Rafał
  19. Nestarowicz Maksymilian
  20. Olbrycht Piotr
  21. Pelczarski Antoni
  22. Pitak Paweł
  23. Prajsnar Piotr
  24. Radożycki. Łukasz
  25. Rygiel Łukasz
  26. Samborowski Marcin
  27. Smoleń Marcin
  28. Szczur Marcin

Klasa A

  1. Aleksander Daniel
  2. Bąk Bartosz
  3. Bałon Konrad
  4. Bocoń Wacław
  5. Cysarz Bogusław
  6. Czernij Kamil
  7. Dziok Mateusz
  8. Fic Patryk
  9. Folcik Damian
  10. Gacek Patryk
  11. Geldner Wojciech
  12. Grześków Jaroslaw
  13. Gumienny Mateusz
  14. Gurgacz Robert
  15. Guzik Mirosław
  16. Heret Mateusz
  17. Irzyk Marcin
  18. Kielar Sławomir
  19. Kijowki Martin
  20. Kopacz Tomasz
  21. Kotulak Tomasz
  22. Kozioł Kamil
  23. Krzysztyński Józef
  24. Książek Damian
  25. Kulon Grzegorz
  26. Kuszaj Radosław
  27. Lutecki Krzysztof
  28. Łuksa Dariusz
  29. Łuksa Krzysztof
  30. Majewski Konrad
  31. Matuszek Łukasz
  32. Mazur Krzysztof
  33. Mocek Arkadiusz
  34. Nitka Dariusz
  35. Pikuła Tomasz
  36. Podgórski Łukasz
  37. Rak Sławomir
  38. Różycki Marcin
  39. Rymarczyk Karol
  40. Rymarczyk Konrad
  41. Smoleń Tomasz
  42. Solecki Maciej
  43. Stodolak Jakub
  44. Szałajko Damian
  45. Szczepanik Mariusz
  46. Szczepek Grzegorz
  47. Szczurek Edward
  48. Szelc Lucjan
  49. Szelc Marcin
  50. Śmietana Lucjan
  51. Śnieżek Leszek
  52. Wierdak Tomasz
  53. Wojnar Krzysztof
  54. Wojnarowski Michał

Klasa B

  1. Augustyn Patryk
  2. Bednarz Jakub
  3. Belczyk Bartosz
  4. Belczyk Krzysztof
  5. Blicharczyk Tomasz
  6. Bliźniak Grzegorz
  7. Błasik Mateusz
  8. Buba Arkadiusz
  9. Buczyński Damian
  10. Buczyński Dariusz
  11. Chochołek Hubert
  12. Dykas Jan
  13. Dżugan Gracjan
  14. Fafajda Damian
  15. Filip Mateusz
  16. Frydrych Emil
  17. Gruszka Zbigniew
  18. Heret Wojciech
  19. Jachym Paweł
  20. Janowicz Jan
  21. Juszczyk Łukasz
  22. Kaczmarek Dominik
  23. Kijowski Tomasz
  24. Kochanik Marek
  25. Kosak Dawid
  26. Kosturski Maciej
  27. Kowalski Kacper
  28. Kwolek Łukasz
  29. Latkiewicz Michał
  30. Lechowski Konrad
  31. Lidwin Wacław
  32. Majewski Jan
  33. Mołczan Łukasz
  34. Ochałek Dawid
  35. Pękala Ryszrd
  36. Piątek Tadeusz
  37. Pilszak Michał
  38. Pitrus Jakub
  39. Pyzia Wiesław
  40. Rajchel Stanisław
  41. Samborowski Jan
  42. Sidor Przemysław
  43. Sirko Jacek
  44. Smerecki Kamil
  45. Smoleń Krystian
  46. Socha Jakub
  47. Sokołowski Sanisław
  48. Stach Kacper
  49. Szczepanik Dariusz
  50. Szczepanik Dawid
  51. Szul Krzysztof
  52. Trybus Witosław
  53. Tyrcha Wiesław
  54. Więcek Michał
  55. Wiklowski Krystian
  56. Wilczek Jakub
  57. Witkoś Leszek
  58. Wołek Maciej
  59. Urbanek Stanisław
  60. Urbaś Patryk
  61. Zdybek Radosław
  62. Zygmunt Krzysztof
  63. Żytniak Grzegorz

Sędziowie próbni

  1. Biały Tomasz
  2. Biały Wojciech
  3. Folcik Bartosz
  4. Głowacki Dawid
  5. Jakieła Dawid
  6. Kiszka Maciej
  7. Klar Konrad
  8. Lidwin Aleksandra
  9. Majewski Wiktor
  10. Mielnik Michał
  11. Przewoznik Piotr
  12. Rysz Konrad
  13. Wajda Dawid
  14. Wosiewicz Wiktoria
  15. Zięba Kacper
  16. Zygmunt Dawid