Sędziowie w akcji lata 2011-2019 – galeria #36

Do #36 odsłony galerii zdjęć z lat 2011-2019 na 33 fotografiach trafili m.in. sędziowie: Tomasz Kasperkowicz, Albin Kijowski, Bogusław Cysarz, Krzysztof Wojnar, Marcin Smoleń, Grzegorz Szczepek, Patryk Fic, Leszek Śnieżek, Bartosz Belczyk, Mariusz Szczepanik, Jakub Kozner, Sławomir Kielar, Grzegorz Bliźniak, Witosław Trybus, Radosław Kuszaj, Łukasz Podgórski, Tomasz Smoleń, Tadeusz Piątek, Sławomir Rak, Wiesław Tyrcha i kilku “niezidentyfikowanych” sędziów. Cała galeria powstałą ze zdjęć Tomasza Serwy – dziękujemy za nadesłanie aż tylu fotografii z sędziami.

Niestety  nie  zawsze wszystkich udaje się  rozpoznać, dlatego wielka prośba do Was, jeśli poznajecie sędziego, który nie jest podpisany, proszę wpisujcie jego imię i nazwisko pod zdjęciem w komentarzu na FB w galerii. Dzięki temu zbudujemy wielką bazę danych o sędziach.

Galerię w pełnej jakości obejrzysz w albumie na profilu facebookowym https://www.facebook.com/pg/KolegiumSedziowKrosno/photos/
Chcesz aby Twoje zdjęcia także się pojawiły? Masz u siebie zdjęcia z sędziami? Wyślij je na nasz profil Facebookowy, a my je wstawimy.
Jeśli poznałeś sędziego na zdjęciu, a nie jest podpisany, proszę zrób to w komentarzu pod zdjęciem na profilu FB.

Comments are closed.