Sędziowie w akcji lata 2011-2019 – odsłona #31

Do galerii numer #31 dla zdjęć wykonanych na meczach w latach 2011-2019, trafili m.in. sędziowie:  Lucjan Szelc, Kamil Wais, Dawid Klamut, Piotr Kubit, Krzysztof Wojnar, Sławomir Kielar, Aleksandra Kordyś, Wiesław Tyrcha, Piotr Frankowicz, Kamil Dobosz, Piotr Garbiński, Radosław Zdybek, Wojciech Geldner, Ryszard Pękala, Tomasz Jagieła, Piotr Prajsnar, Daniel Nowak, Rafał Zaremba, Grzegorz Bliźniak, Zbigniew Gruszka, Jacek Dziekan, Tomasz Pikuła, Mirosław Guzik.  Niestety  nie  zawsze wszystkich  udało się  rozpoznać, dlatego wielka prośba do Was, jeśli poznajecie sędziego, który nie jest podpisany, proszę wpisujcie jego imię i nazwisko pod zdjęciem w komentarzu na FB w galerii.

Wielka prośba do wszystkich, jako, że obecnie Facebook nie umożliwia podpisania zdjęcia z oznaczeniem w treści tekstowej (opisowej), a jedynie na fotografii, prosimy o wpisywanie nazwisk sędziów w komentarzach pod fotką lub oznaczanie na zdjęciach. Dzięki temu zbudujemy wielką bazę danych o sędziach.

Galerię w pełnej jakości obejrzysz w albumie na profilu facebookowym https://www.facebook.com/pg/KolegiumSedziowKrosno/photos/
Chcesz aby Twoje zdjęcia także się pojawiły? Masz u siebie zdjęcia z sędziami? Wyślij je na nasz profil Facebookowy, a my je wstawimy.
Jeśli poznałeś sędziego na zdjęciu, a nie jest podpisany, proszę zrób to w komentarzu pod zdjęciem na profilu FB.

Korzystając z okazji, zapraszam chętną osobę wyłącznie wśród sędziów (najlepiej doświadczonych, którzy będą znali większość nazwisk arbitrów po pokazaniu zdjęcia), która poprowadzi galerię (w bazie jest już niespełna setka zdjęć do obrobienia i wstawienia, a szykuje się wielka bomba kolejnej masy fotografii, które są w przygotowaniu od jednego z lokalnych działaczy klubowych), jedna “wrzutka” kilkunastu zdjęć nie zajmuje więcej jak godzinkę czasu i wystarczy aby taka osoba zrobiła to 1x w tygodniu.

 

Comments are closed.