Sędziowie w akcji lata 2011-2019 – odsłona #32

UWAGA: Przekroczono kolejną barierę, do tylko jednej galerii (lata 2011-2019) trafiły dzisiaj zdjęcia numer 100 i 101, wszystkich fotografii jest już 415 zdjęć (101 – 2011-2019; 40 – portrety; 164 – obecny sezon; 110 – galeria retro [starsze niż 10 lat]). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju naszych galerii sędziowskich.

Dzisiaj do galerii numer #32 dla zdjęć wykonanych na meczach w latach 2011-2019, trafili m.in. sędziowie: Jagoda Biskup, Mariusz Folcik, Wojciech Geldner, Sebastian Błażejowski, Dariusz Buczyński, Stanisław Sokołowski, Robert Gurgacz, Bartłomiej Żyłka, Wacław Bocoń, Krzysztof Kosiek, Wojciech Kolbusz, Wiesław Pyzia,  Kamil Kozioł, Jarosław Grześków. Dzisiaj wszystkich udało się z Wasza pomocą “zidentyfikować”. Niestety  nie  zawsze wszystkich  udaje się  rozpoznać, dlatego wielka prośba do Was, jeśli poznajecie sędziego, który nie jest podpisany, proszę wpisujcie jego imię i nazwisko pod zdjęciem w komentarzu na FB w galerii.

Wielka prośba do wszystkich, jako, że obecnie Facebook nie umożliwia podpisania zdjęcia z oznaczeniem w treści tekstowej (opisowej), a jedynie na fotografii, prosimy o wpisywanie nazwisk sędziów w komentarzach pod fotką lub oznaczanie na zdjęciach. Dzięki temu zbudujemy wielką bazę danych o sędziach.

Galerię w pełnej jakości obejrzysz w albumie na profilu facebookowym https://www.facebook.com/pg/KolegiumSedziowKrosno/photos/
Chcesz aby Twoje zdjęcia także się pojawiły? Masz u siebie zdjęcia z sędziami? Wyślij je na nasz profil Facebookowy, a my je wstawimy.
Jeśli poznałeś sędziego na zdjęciu, a nie jest podpisany, proszę zrób to w komentarzu pod zdjęciem na profilu FB.

Korzystając z okazji, zapraszam chętną osobę wyłącznie wśród sędziów (najlepiej doświadczonych, którzy będą znali większość nazwisk arbitrów po pokazaniu zdjęcia), która poprowadzi galerię (w bazie jest już niespełna setka zdjęć do obrobienia i wstawienia, a szykuje się wielka bomba kolejnej masy fotografii, które są w przygotowaniu od jednego z lokalnych działaczy klubowych), jedna “wrzutka” kilkunastu zdjęć nie zajmuje więcej jak godzinkę czasu i wystarczy aby taka osoba zrobiła to 1x w tygodniu.

Comments are closed.