Szkolenie on-line – 23 kwietnia 2021.

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Aby połączyć się do sesji szkoleniowej należy zainstalować i uruchomić platformę zoom. Można to zrobić zarówno na komputerze, laptopie, tablecie, a nawet na smartfonie. W zamkniętej tylko dla sędziów prywatnej grupie sędziowskiej na facebooku dostępnej tutaj opublikujemy link do połączenia przed szkoleniem. W tym szkoleniu uczestniczyć mogą tylko i wyłącznie sędziowie Kolegium Sędziów Krosno (grupy Brzozów, Jasło, Krosno, Sanok). W grupie są tylko sędziowie i inne osoby nie mogą być do niej przyjęte. Wszystkich innych sympatyków i sędziów zapraszamy do naszego otwartego publicznego i dostępnego profilu facebokowego tutaj – setki zdjęć, materiałów, analiz, obsada sędziów, nowości, wyrywków z przepisów gry, turniejów i wszystkiego co dotyczy sędziów KS KROSNO znajdziecie właśnie w tym linku.

Po kliknięciu w link dostępowy do szkolenia należy podać swoje imię i nazwisko w wyskakującym okienku w polu nazwa (name) zgodnie z systemem extranet (to bardzo ważne aby być przyjętym – nie może to być nazwa komputera, samo imię, czy np popularne nazwy jak dell, komputer Ani, MSI, Acer itd, MUSISZ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO do prawidłowej weryfikacji, wyrywkowo poprosimy o załączenie kamery i mikrofonu). Inne osoby nie będą przyjmowane. Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich, a lista obecności będzie sprawdzana podczas szkolenia aby także docenić tych, którzy wezmą w nim udział. Dlatego wszyscy Ci, którzy jeszcze nie mają facebooka lub nie zdążą go uruchomić do czasu szkolenia link autoryzacyjny zostanie wysłany ostatecznie mailem (przynajmniej na to szkolenie, polecamy założenie profilu facebookowego choćby tylko i wyłącznie na sprawy sędziowskie). W tym przypadku każdy sędzia powinien napisać smsa do mnie (numer dostępny na każdej liście kontaktowej sędziów) o treści:
Szkolenie Imię i Nazwisko, adres email.
Przykład: Szkolenie Grzegorz Gądela blegrzegorzble@gmail.com.

Ważne aby wysłać to z tego samego numeru telefonu, który widnieje i jest zarejestrowany w systemie extranet czyli ten, na który dostajecie od nas obsadę i jest dostępny na sędziowskich listach kontaktowych. Należy to zrobić do czwartku, godzina 20:00. Linki będą rozsyłane niemal natychmiast na Wasze e-maile. Linki będą działać tylko w piątek od godziny 18:30 (start platformy). Zainstaluj platformę zoom wcześniej na wszelki wypadek. Gdyby ktoś miał problem z instalacją proszę kontaktować się z sędziami, którzy brali już udział w naszych 3-4 spotkaniach kilka tygodni temu. W razie konieczności, można także śmiało dzwonić do mnie ale tylko w środę i czwartek w godzinach 18:00 – 20:00, w te dni i w tych godzinach chętnie wszystkim pomogę sobie z tym poradzić. Chyba nie dałbym rady opisać tego wszystkiego prościej. Na prawdę jest to tak proste, że nie sądzę aby ktokolwiek miał z tym problemy, co pokazały poprzednie spotkania online.

Comments are closed.