Szkolenie z tematyki spalonego już 6 maja

Ponad 50-ciu sędziów zechciało wybrać sobie datę szkolenia i wzięło udział w głosowaniu, po podliczeniu głosów zarówno mailowych i w ankiecie FB informujemy, że szkolenie z tematyki art. XI – SPALONY, odbędzie się 6 maja wg poniższego harmonogramu i tematyki. Zasady takie same jak poprzednio. Link do szkolenia opublikuję do środy w zamkniętej sędziowskiej grupie facebokowej. Już dzisiaj możesz pobrać materiały zarówno teoretyczne jak i klipy do analizy szkoleniowej z tej grupy.

kliknij grafikę aby powiększyć

Jeśli dalej nie masz facebooka, a nie uczestniczyłeś w pierwszym szkoleniu, napisz do mnie smsa (numer dostępny na każdej liście kontaktowej sędziów) do godziny 12:00 w dniu 05.05.2021, o treści:
Szkolenie Imię i Nazwisko, adres email.
Przykład: Szkolenie Grzegorz Gądela blegrzegorzble@gmail.com.

5-go maja na adresy mailowe będę rozsyłał wszystkim link do połączenia on-line oraz link do materiałów szkoleniowych. W czwartek robimy szkolenie i wtedy już nie będę miał możliwości wysyłki linku. A więc kto nie jest w grupie sędziowskiej wysyła smsa do godziny 12:00 w środę ze swoim adresem e-mail (zgodnym z systemem extranet). Jeśli uczestniczyłeś w pierwszym szkoleniu – twój adres jest już zweryfikowany i NIE WYSYŁAJ mi swojego ZGŁOSZENIA PONOWNIE, dostaniesz wiadomość jak poprzednio z wszystkimi informacjami.

Comments are closed.