Turniej ku Czci kol. Mariana Tomkiewicza

piastovia

UWAGA – ZMIANA TERMINU, turniej odbędzie się 26 czerwca, Msza Święta o godzinie 9:30, rozgrywki około 11:30.


Miło nam poinformować, że jako Kolegium Sędziów zostaliśmy zaproszeni na turniej ku Czci kolegi sędziego śp. Mariana Tomkiewicza organizowany przez TS Piastovia Miejsce Piastowe. Z wieloma z nas kol. Marian Tomkiewicz przeżywał fajne chwile na meczach, szkoleniach i spotkaniach. Niektórzy z nas uczestniczyli w jego Ostatniej Drodze. Myślę, że na takim turnieju poprostu trzeba być. Turniej odbędzie się w sobotę 25 czerwca na stadionie w Miejscu

/więcej w rozwinięciu wiadomości/

Piastowym około godziny 15-tej, po turnieju wspólne grillowanie. Uczestnictwo nie wiąże się z żadnymi opłatami wpisowymi. Gramy po 11 zawodników na pełnowymiarowym boisku. Potrzeba nam minimum kilkunastu zawodników aby potwierdzić nasz udział. Wcześniej odbędzie się Msza Święta, odwiedzenie grobu w asyście Orkiestry i przejście na stadion. Tutaj wybierzemy chętnych do delegacji.

NA TEN TURNIEJ NIE MA SELEKCJI, każdy jest mile widziany, kto tylko chce, umiejętności piłkarskie są bez większego znaczenia, idea jest inna aby poprostu mieć w nim udział. Zgłoszenia przyjmuje kol. Leszek Śnieżek. Super by było gdyby zgłaszali się Ci co często biorą aktywny udział w naszych drużynach ale również i Ci, którzy jeszcze nigdy nie grali w nich ani minuty i w ten sposób chcieliby uczcić kol. Mariana Tomkiewicza i dodatkowo zintegrować się ze środowiskiem naszego Kolegium.

Comments are closed.