Z gwizdkiem po respirator + FOTO + 2xVIDEO

Stoją od lewej: Paweł Pitak, Dawid Klamut, Marcin Samborowski, Rafał Krężałek, Artur Szelc, Grzegorz Gądela, Albin Kijowski

 

W dniu wczorajszym tj. czwartek 11 czerwca 2020 roku grupa naszych sędziów w osobach Artur Szelc, Albin Kijowski, Dawid Klamut, Paweł Pitak, Rafał Kężałek, Marcin Samborowski i Grzegorz Gądela wzięła udział w 40-tym etapie charytatywnego wybiegu na Górę Cergową po respirator dla szpitala w Jaśle. Akcja organizowana przez znaną niemal na całym świecie biegaczkę Ize Zatorską Pleskacz cieszy się dużym odzewem wśród biegaczy i nie tylko. Nasz pomysł zrodził się jak zwykle w najmniej oczekiwanym momencie – przy oglądaniu meczu i w 30 sekund “gadki” z Arturem było już pewne, że bierzemy w tym udział. Kto myśli, że to tylko niespełna 3 kilometry i to pikuś – zapraszamy do podjęcia rękawicy i zmierzenia się z tą “góreczką”.

40 etap Charytatywnego wybiegu na Górę Cergową po respirator dla.szpitala w Jaśle. Dzisiaj Kolegium Sędziów Krosno,, 7 wspaniałych arbitrów.🧡🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

Opublikowany przez Izabelę Zatorską Pleskacz Czwartek, 11 czerwca 2020

Na powyższym filmiku widać jak to wyglądało przed biegiem, pogoda w iście angielskim stylu, mokro, deszczowo, błoto, ślisko i niemal nonstop pod górę. Zadyszkę było słychać na odległość co pokazuje z kolei poniższy filmik z finiszu i wbiegu na więżę widokową.

40 etap Charytatywnego wbiegu na Cergową. Grzegorz Gądela Albin Kijowski Dawid Klamut

Opublikowany przez Orlika KW Czwartek, 11 czerwca 2020

Po biegu nastąpiła tradycyjna integracja, a międzyczasie udało się odwiedzić sędziego “Króla Cergowej” – Bogdana. Dodatkowa próba Testu Coopera (tu nawet najlepsi mieli “lekki” problem) i wyciskanie sztangi w wykonaniu kierownika grupy szkoleniowej – Rafała Krężałka, dopełnia intensywnie spędzone godziny.

Sami już zrobiliśmy zrzutkę na respirator ale pieniądze przekażemy dopiero za kilka dni, gdyż gorąco zachęcamy każdego z Was o dorzucenie swojej złotówki na ten cel. Apel kierujemy nie tylko do chłopaków z Jasła, chociaż akurat do ich szpitala trafi sprzęt. Możecie zrobić własną wpłatę na konto akcji:
Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej, 38- 400 Krosno ul. Staszica 6 Nr konta: 58 105014581000002284420169
albo wysłać to bezpośrednio do mnie, nie musicie nawet płacić teraz, wystarczy mi Twoja deklaracja wpłaty, np 10 czy 20zł, a ja za Ciebie założę, oddasz mi na pierwszym szkoleniu sędziów i tym samym od ręki włączasz się do wsparcia. Z góry Wam dziękujemy! Swoją deklarację wsparcia naszej zrzutki złożysz na facebooku w naszej grupie zamkniętej lub do mnie smsem o treści: “Na respirator 20zł – Jan Kowalski”.

Comments are closed.